Zobacz również

Oferta dla Dorosłych
Oferta dla Młodzieży
Oferta dla Dzieci
Oferta dla Firm
Jak uczymy?
  • Skutecznie rozwijamy wszystkie aspekty językowe: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu ale naszym priorytetem jest nauczenie naszych Słuchaczy posługiwania się językiem angielskim w praktyce.
  • Wprowadzamy dużo ćwiczeń w parach, grupach, dyskutujemy, odgrywamy scenki – wszystko po to, aby nasz Słuchacz miał okazję wypowiedzieć się na każdych zajęciach, oczywiście w języku angielskim.
  • Od początku uczymy rzeczy praktycznych, które nasz Słuchacz będzie mógł wykorzystać w codziennym życiu – jak zamówić obiad w restauracji, zapytać o drogę czy kupić bilet. Na wyższych poziomach stwarzamy sytuacje do ćwiczenia swobodnej rozmowy towarzyskiej lub bardziej formalnej rozmowy o pracę. Uczymy tez jak pisać CV czy list motywacyjny.
  • Gramatyka zawsze podparta jest funkcjami komunikacyjnymi – ma ułatwić płynne mówienie.
  • Stosujemy urozmaicone ćwiczenia odpowiednie dla różnych stylów uczenia się: dla wzrokowców plakaty, fiszki oraz filmy, dla słuchowców nagrania audio, piosenki i role play, a dla kinestetyków odgrywanie scenek, rozsypanki tekstowe oraz bardzo lubiane wśród słuchaczy projekty.
  • Grupy przygotowujące się do egzaminów FCE, Advanced, Matury czy Egzaminu Gimnazjalnego analizują testy z poprzednich lat, co pozwala Słuchaczom oswoić się z formą egzaminu. Dzięki tej metodzie możemy poszczycić się najwyższą zdawalnością w mieście. Nasi Słuchacze należą do grona uczniów z najlepszymi wynikami.
  • Prowadzimy zajęcia w małych grupach max. 6 osobowych tak, aby każdy Słuchacz w sposób efektywny skorzystał z każdych zajęć. Nasi Słuchacze nieustannie powtarzają, że efekty naszej pracy są widoczne po zaledwie kilku lekcjach.