Zobacz również

Oferta dla Dorosłych
Oferta dla Dzieci
Oferta dla Firm
Oferta dla Młodzieży

Matura Podstawowa i Rozszerzona
Bardzo ważny element oferty naszej szkoły stanowią kursy maturalne, które cieszą się niesłabnącą popularnością i są gwarancją na pomyślnie zdaną maturę.

Kurs przeznaczony jest dla uczniów przygotowujących się do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. W trakcie kursu uczniowie poznają dokładnie strukturę egzaminu oraz typy zadań egzaminacyjnych. Kurs prowadzony jest w oparciu o standardy wymagań egzaminacyjnych i obejmuje wszystkie bloki tematyczne oraz zagadnienia gramatyczne przewidziane w ramach matury podstawowej i rozszerzonej. Nacisk kładziony jest na przełamanie bariery językowej i efektywną komunikację w języku angielskim.

Intensywność: 2 razy w tygodniu po 60 minut
Długość: kurs obejmuje 50 godzin zegarowych

Egzamin gimnazjalny
W tym roku szkolnym po raz kolejny uczniowie gimnazjum zdawać będą egzaminy z języka obcego. Zapraszamy na kursy przygotowujące do zdania tych egzaminów. Pamiętaj, iż dobre wyniki egzaminów otwierają drogę do najlepszych szkół średnich.

Zapisz się już dzisiaj, a przed egzaminem będziesz spał spokojnie!

Kursy ogólnego języka angielskiego dla młodzieży.
Programy kursów koncentrują się wokół tematów z życia codziennego, rozrywce, zainteresowaniach i zagadnieniach społecznych.
Dzięki urozmaiconym technikom pracy zapewniamy kursantom wszechstronny i systematyczny rozwój ich umiejętności językowych, tzn. mówienia, słuchania, czytania i pisania. Struktury gramatyczne wprowadzane są w naturalnych sytuacjach i ćwiczone czynnie.

Kursy General English:
Długość: 64 godziny zegarowe w roku szkolnym

Zajęcia w tygodniu
Intensywność: 2 razy w tygodniu po 60 minut

Zajęcia w weekendy
Intensywność: 1 raz w tygodniu po 120 minut

Zajęcia indywidualne dla młodzieży
Zajęcia indywidualne to zajęcia z lektorem w formule one-to-one. Na takich zajęciach można uczyć się we własnym tempie oraz skupić na zagadnieniach najważniejszych dla Ciebie. Zyskanie całkowitej uwagi i opieki nauczyciela powoduje szybszą i skuteczniejszą naukę języka obcego.

Kurs indywidualny to także elastyczność. Terminy i godziny zajęć są dostosowane do Twojego planu dnia. Uczysz się więc wtedy, kiedy jest Ci najwygodniej. Jeżeli musisz opuścić zajęcia, możesz odwołać je z odpowiednim wyprzedzeniem. Wtedy zajęcia nie przepadają, a jedynie zostają przesunięte na inny termin.